Fundusze Europejskie dla polskiej wsi

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na spotkanie informacyjne pt.: „Fundusze Europejskie dla polskiej wsi”.

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020:
  • Modernizacja gospodarstw rolnych,
  • Rozwój przedsiębiorczości – rozwój usług rolniczych,
  • Program LEADER – zakres wsparcia, beneficjenci, limity pomocy,
  • Projekty grantowe – zasady realizacji.

Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich oraz możliwości wsparcia na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej:
  • Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014-2020, działanie 6.3. Samozatrudnienie i przedsiębiorczość,
  • Inicjatywa JEREMIE jako pozadotacyjne możliwości wsparcia na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarcze.

Spotkanie odbędzie się 28 października 2015 r. (środa), w godz. 10.00-13.00. w siedzibie Konińskiej Izby Gospodarczej, ul. Zakładowa 11 w Koninie, sala szkoleniowa PIFE na parterze.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: joanna.rudyj@kig.konin.pl.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Program spotkania