Mobilne Punkty Informacyjne

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie, działający przy Konińskiej Izbie Gospodarczej, zaprasza do udziału w bezpłatnych konsultacjach nt. możliwości pozyskania dotacji z Unii Europejskiej.

Osoby poszukujące środków na rozwój lub założenie działalności gospodarczej, chcące dowiedzieć się, czy ich pomysł ma szansę na otrzymanie dofinansowania z Unii Europejskiej lub mające pytania związane z rozliczaniem projektu, mogą skorzystać z bezpłatnego dyżuru pracownika Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w godz. 10.00 – 13.00.

Mobilne Punkty Informacyjne w marcu 2015 r.