Rodzinne świętowanie

Na festyn rodzinny do Przyjmy zaprasza w najbliższą sobotę (25 lipca 2015 r.) Dom Kultury w Golinie i Sołectwo Przyjma. Świętowanie zacznie się o godzinie 17.00 na terenie Kółka Rolniczego.

Program imprezy przewiduje wiele atrakcji tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Punktem kulminacyjnym będzie występ zespołu „Gospel”, który rozpocznie się o 18:00. Osoby zainteresowane sportem będą mogły obejrzeć rozgrywki piłkarskie między Kobietami Sołectwa Przyjma a OSP Przyjma. Dla dzieci zorganizowane zostaną różnego rodzaju gry, zabawy oraz konkursy, co więcej do skorzystania za darmo będą zjeżdżalnie. Na zakończenie Festynu Rodzinnego zaplanowano zabawę DJ’em, która potrwa do godz. 1.00 w nocy.

Organizatorami są Dom Kultury w Golinie oraz Sołectwo Przyjma, znajdujące się na terenie Gminy Golina.