Nagroda za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego

Statuetka powiatu konińskiegoWzorem ubiegłych lat Zarząd Powiatu Konińskiego podczas Gali Powiatu Konińskiego będzie nagradzał instytucje, organizacje i osoby fizyczne za działania na rzecz rozwoju i promocji powiatu konińskiego. Nagroda jest przyznawana w czterech dziedzinach: „Gospodarka”, „Kultura”, „Sport i Turystyka” oraz „Działalność społeczna”.

Zgłoszenia do nagrody należy składać do Starostwa Powiatowego w Koninie w terminie do 30 września 2015 r. na wniosku zamieszczonym na stronie internetowej powiatu www.powiat.konin.pl, w zakładce „Nagroda za działalność na rzecz rozwoju powiatu konińskiego”. Wnioski złożone po terminie, bądź nie spełniające wymagań formalnych zapisanych w Regulaminie nie będą rozpatrywane.

Zachęcam do zgłaszania kandydatur, których dotychczasowa działalność miała znaczący wpływ na rozwój i promocję powiatu konińskiego.