Szkolenia dla bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie planuje rozpocząć realizację nowego projektu w zakresie aktywizacji zawodowej osób do 30 roku życia, w szczególności osób w wieku 18-25 lat.

Osoby bezrobotne zarejestrowane lub spełniające warunki do zarejestrowania i uzyskania statutu osoby bezrobotnej, będą mogły wnioskować do PUP w Koninie o udział w grupowych szkoleniach zawodowych. Po spełnieniu określonych warunków, osoby zainteresowane zostaną przeszkolone z zakresu: obsługi wózków jezdniowych z egzaminem UDT oraz kursu uprawniającego do obsługi koparek, koparko–ładowarek.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej PUP w Koninie.