Zarząd Powiatu Konińskiego rozstrzygnął ogłoszony otwarty konkurs ofert na prowadzenie środowiskowych domów samopomocy

Zarząd Powiatu Konińskiego 29 grudnia 2015 r. rozstrzygnął ogłoszony 30 listopada 2015 r. otwarty konkurs ofert na realizację w 2016 roku zadania publicznego polegającego na prowadzeniu środowiskowych domów samopomocy.

Poniższa tabela przedstawia wyniki prac komisji konkursowej opiniującej oferty, które wpłynęły na konkurs:
Lp. Nazwa oferenta
/ tytuł zadania
Ilość punktów Proponowana kwota dotacji Uwagi
1. Fundacja Mielnica –  „Prowadzenie środowiskowego domu samopomocy typu B dla 35 osób upośledzonych umysłowo – Środowiskowy Dom Samopomocy
im. Doktora Piotra Janaszka Fundacji Mielnica – kontynuacja działalności”
45 415.800 zł,
2. Stowarzyszenie na Rzecz  Osób Niepełnosprawnych „Radość”
„Prowadzenie środowiskowego domu samopomocy typu B dla 30 osób z zaburzeniami psychicznymi z terenu powiatu konińskiego”
47 356.400 zł.

Zarząd Powiatu Konińskiego w wyniku otwartego konkursu ofert udzielił zgodnie z rekomendacją komisji konkursowej dotacji celowej Fundacji Mielnica oraz Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość”.