Zarząd Powiatu Konińskiego rozstrzygnął otwarty konkurs ofert

Zarząd Powiatu Konińskiego 29 czerwca 2015 r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej ogłoszony 28 maja 2015 r.

Poniższa tabela przedstawia wyniki prac komisji konkursowej opiniującej oferty, które wpłynęły na konkurs:

Lp. Ochrona i promocja zdrowia
Nazwa oferenta/tytuł zadania
Wnioskowana kwota Ilość punktów Proponowana kwota dotacji Uwagi
1. Stowarzyszenie Profilaktyki, Edukacji, Promocji Zdrowia i Rehabilitacji

10.000 zł

2. Inicjatywny Klub Sportowy „Młody Sportowiec”

-

Zarząd Powiatu Konińskiego w wyniku otwartego konkursu ofert udzielił dotacji celowej w kwocie 10.000 zł. na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej zgodnie z rekomendacją komisji konkursowej.