"Powiat Koniński w obiektywie"

Starosta Koniński i Rada Seniorów Powiatu Konińskiego zapraszają seniorów z gmin powiatu konińskiego do udziału w II edycji konkursu fotograficznego „Powiat Koniński w obiektywie”.

Cele konkursu jest pobudzanie i rozwijanie inwencji twórczej i kreatywności seniorów w obszarze fotografii, zachęcanie uczestników do dostrzegania piękna i osobliwości w najbliższym otoczeniu oraz aktywizacja mieszkańców w wieku senioralnym, w szczególności na obszarach wiejskich.

Konkurs adresowany jest do seniorów z gmin, których przedstawiciele wchodzą w skład Rady Seniorów Powiatu Konińskiego. Zasady udziału w konkursie określa Regulamin.

Zdjęcia wraz z formularzem zgłoszeniowym należy składać w Starostwie Powiatowym w Koninie, Wydział Edukacji i Spraw Społecznych w terminie do 30 września 2015 roku.