Konkurs grantowy dla organizacji pozarządowych

Polska Spółka Gazownictwa zaprasza do udziału w konkursie „Bezpiecznie tu i tam” na temat szerokorozumianego bezpieczeństwa. Granty w wysokości 10 000 złotych otrzymają organizacje pozarządowe, które opracują najciekawsze projekty społeczne przyczyniające się do wzrostu poziomu bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania oraz do integracji i aktywizacji mieszkańców na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnych.

Pula grantów to 60 000 złotych. Pieniądze przeznaczone będą na realizację wybranych projektów wyróżniających się inwencją i kreatywnością oraz dostosowanych do potrzeb lokalnej społeczności w obszarze bezpieczeństwa.

Szczegółowe informacje i materiały można znaleźć na stronie www.psgaz.pl/bezpiecznietuitam oraz na profilu FB www.facebook.com/bezpiecznietuitam