Skocz do zawartości

Wrzesień

Aktualności

Najlepszy otrzyma indeks

Najlepszy uczestnik 22. Ogólnopolskiego Pleneru Rysunkowo-Malarskiego w Grochowach (gm. Rychwał) otrzyma indeks na wydziale malarstwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.
 
Uzdolniona artystycznie młodzież z liceów plastycznych całej Polski, którym patronuje Krystyna Drążkiewicz, przyjęła zaproszenie Stefana Dziamary, burmistrza Rychwała do udziału w Plenerze.
 
Młodzi plastycy pod czujnym okiem nauczycieli Liceum Plastycznego w Kole i nadzorem merytorycznym wykładowców Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, doskonalą swój warsztat malarski z zakresu malarstwa pejzażowego oraz rysunku z modelem. Artyści, dzięki wykorzystaniu różnych technik malarskich utrwalają na płótnach przemijające piękno przyrody.
 
Laureata konkursu poznamy 27 września podczas wystawy poplenerowej, na którą zapraszamy do Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rychwale, godz. 16.00.
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting