Komunikat Agencji Rynku Rolnego

Producentów owoców i warzyw chcący skorzystać z nadzwyczajnego wsparcia Unii Europejskiej, proszeni są o niezwłoczne uzupełnienie powiadomień złożonych wcześniej do Oddziałów Terenowych Agencji Rynku Rolnego oraz o pilne składanie kolejnych.

Agencja Rynku Rolnego poinformowała, iż 30 sierpnia 2014 r. w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej opublikowane zostało Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) nr 932/2014 z dnia 29 sierpnia 2014 r. ustanawiającego tymczasowe nadzwyczajne środki wsparcia dla producentów niektórych owoców i warzyw oraz zmieniające rozporządzenie delegowane (UE) nr 913/2014 (Dz. U. UE L 259 z 30.08.2014 r., str. 2), a co z tym idzie obowiązkiem rozpoczęcia raportowania do Komisji Europejskiej informacji o złożonych powiadomieniach ARR, przypomina producentom o uzupełnieniu formularzy i składaniu kolejnych do Oddziałów Terenowych.

Treść komunikatu ARR dostępna w załączniku