Gmina Krzymów przyjazna rowerzystom

Certyfikat „Gmina Przyjazna Rowerzystom 2014” w kat. gmin wiejskich od pięciu do dziesięciu tysięcy mieszkańców odebrała 26 września gm. Krzymów.

Wręczenie nagród wszystkim laureatom Finału ogólnopolskiego konkursu „Gmina Przyjazna Rowerzystom 2014” odbyło się podczas V Międzynarodowych Targów Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO. W gronie 12 laureatów nagrodzonych w poszczególnych kategoriach, znalazła się również Gmina Krzymów, która od wielu lat z sukcesami propaguje turystykę rowerową.

Ideą konkursu, którego organizatorem było Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze konkurs, jest upowszechnianie bezpiecznych form uprawiania turystyki rowerowej oraz promowanie jednostek samorządowych, które tworzą najlepsze warunki dla zrównoważonego rozwoju ruchu rowerowego.
Wręczenie Certyfikatu
Gmina Krzymów – laureat konkursu w kat. gmin wiejskich od pięciu do dziesięciu tysięcy mieszkańców
Laureaci ogólnopolskiego konkursu
V Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO