Skocz do zawartości

Wrzesień

Aktualności

Globtroter: poznaj Wielkopolskę

Julia Poturała oraz Sylwia Andrzejewska zakwalifikowały się do finału gry edukacyjnej „Globtroter: poznaj Wielkopolskę”.
 
Julia Poturała, uczennica gimnazjum Zespołu Szkół w Liścu Wielkim oraz Sylwia Andrzejewska z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Golinie, rywalizowały o wejście do finałowej dziesiątki 8 września w siedzibie Ogólnopolskiej Fundacji Edukacji Komputerowej w Poznaniu.
 
Wirtualne spacery, po powiatach Wielkopolski oraz umiejętne wykorzystanie posiadanej wiedzy, pozwoliły zdystansować 30 najlepszych uczniów z Wielkopolski, którzy zakwalifikowali się do półfinału konkursu. Uczennice wykazały się wiedzą z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych oraz doskonałą znajomością ciekawostek i szczegółów z regionu.
 
Zwycięzcę projektu e-Szkoła, poznamy 24 września podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Finaliści będą odpowiadali na pytania dotyczące projektów na żywo przed publicznością.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting