Skocz do zawartości

Styczeń

Aktualności

Stypendia Starosty Konińskiego wręczone

Stypendia Starosty Konińskiego uczniom ze szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Konińskiego za wyniki w nauce oraz szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013 wręczyła Małgorzata Waszak – Starosta Koniński. Uroczystość wręczenia odbyła się 21 stycznia 2014 r. w Starostwie Powiatowym w Koninie.
 
W tegorocznej edycji stypendium otrzymało 46 osób. Każdemu stypendyście przyznano wsparcie finansowe w wysokości 200 zł miesięcznie. Dwudziestu uczniów klas programowo najwyższych pobierać będzie stypendia przez najbliższe sześć miesięcy, a pozostali otrzymywać je będą przez 10 miesięcy z wyłączeniem okresu wakacyjnego.
 
Stypendium Starosty Konińskiego otrzymali:

Zespół Szkól Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie:
1) Agata Podębska – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego;
2) Paula Kubiak – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego;
3) Joanna Paulińska – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego;
4) Katarzyna Kamińska – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego;
5) Paulina Szmyt – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego;
6) Agnieszka Zejer – uczennica kl. II technikum organizacji reklamy;
7) Julia Raszczyńska – uczennica kl. II technikum organizacji reklamy;
8) Kamil Marcinkowski – uczeń kl. II technikum obsługi turystycznej;
9) Adrian Grzemski – uczeń kl. II technikum żywienia i usług gastronomicznych;
10) Agnieszka Hyży – uczennica kl. II technikum żywienia i usług gastronomicznych;
11) Ewa Michalak – uczennica kl. II technikum żywienia i usług gastronomicznych;
12) Joanna Pęcherzewska – uczennica kl. III technikum żywienia i gospodarstwa domowego;
13) Daria Dutkiewicz – uczennica kl. IV technikum żywienia i gospodarstwa domowego;
14) Martyna Olek – uczennica kl. III technikum hotelarstwa;
15) Justyna Janiszewska – uczennica kl. IV technikum hotelarstwa;
16) Izabela Gawrysiak – uczennica kl. IV technikum agrobiznesu.
 
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie:
1) Joanna Balcerak – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego;
2) Ewa Gemziak – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego;
3) Hubert Czerniak – uczeń kl. III liceum ogólnokształcącego;
4) Bartosz Przybysz – uczeń kl. II liceum ogólnokształcącego;
5) Rafał Tulisz – uczeń kl. II liceum ogólnokształcącego;
6) Witold Tomaszewski – uczeń kl. III liceum ogólnokształcącego;
7) Weronika Wieczorkiewicz – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego;
8) Andżelika Walentowicz – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego.
 
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie:
1) Joanna Blimka – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego;
2) Natalia Habecka – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego;
3) Julita Gagajewska – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego;
4) Kamila Lewandowska – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego;
5) Ewa Pietrowska – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego;
6) Michał Banaszak – uczeń kl. II liceum ogólnokształcącego;
7) Natalia Wilińska – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego;
8) Karolina Wygocka – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego;
9) Martyna Biernacka – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego;
10) Paulina Wajt – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego;
11) Wojciech Trzewiczyński – uczeń kl. II liceum ogólnokształcącego;
12) Kinga Piekarska – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego;
13) Magdalena Jankowiak – uczennica kl. II liceum ogólnokształcącego;
14) Adam Polanowski – uczeń kl. III liceum ogólnokształcącego;
15) Ewelina Kitzman – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego;
16) Agata Musiał – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego;
17) Patrycja Kamińska – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego;
18) Sebastian Nadolski – uczeń kl. III liceum ogólnokształcącego;
19) Ewa Carolak – uczennica kl. III liceum ogólnokształcącego.
 
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rychwale:
1) Maciej Bajer – uczeń kl. III gimnazjum specjalnego;
2) Rafał Konieczka – uczeń kl. III gimnazjum specjalnego;
3) Justyna Krawczyk – uczennica kl. VI szkoły podstawowej specjalnej.
 
Stypendium otrzymał każdy uczeń, który uzyskał średnią ocen co najmniej 4,75.
Wręczenie Stypendiów Starosty Konińskiego zainaugurowała Małgorzata Waszak – Starosta Koniński
Tegoroczni stypendyści w towarzystwie dyrektorów szkół, nauczycieli oraz rodziców
Małgorzata Waszak - Starosta Koniński wręcza akt stypendialny Uczennicy Specjalnego Ośrodka Szkolno-
Małgorzata Waszak - Starosta Koniński wręcza akt stypendialny Uczennicy Zespołu Szkół Ekonomiczno-Us
Tegoroczni stypendyści
Stypendyści Zespłu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie
Stypendyści Zespołu Szkól Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie
Stypendyści Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie
Stypendyści Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rychwale
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PIT
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting