Konsultacje Planu Rozwoju Lokalnego

Do udziału w Konsultacjach Społecznych dotyczące aktualizacji Planu Rozwoju Lokalnego na lata 2014-2015 zapraszamy mieszkańców powiatu konińskiego i wszystkich zainteresowanych. Spotkanie odbędzie się 27 stycznia 2014 r., o godz. 10.00 w sali 252 Starostwa Powiatowego w Koninie przy Alejach 1 Maja 9.

Celem przeprowadzenia konsultacji jest przybliżenie projektu aktualizacji Planu Rozwoju Lokalnego na lata 2014-2015 oraz wypracowanie ostatecznej treści dokumentu.

Projekt dokumentu, który będzie przedmiotem konsultacji jest dostępny na stronie internetowej powiatu konińskiego w zakładce Konsultacje Społeczne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.