Badania społeczne w Aglomeracji Konińskiej

Od środy 22-go stycznia w Starostwie Powiatowym w Koninie rozpoczną się trzydniowe badania pogłębione z mieszkańcami, liderami opinii oraz przedsiębiorcami. Badania prowadzone w projekcie „Aglomeracja Konińska – współpraca JST kluczem do nowoczesnego rozwoju gospodarczego” przeprowadzi firma BioStat z Rybnika.

Respondenci badań udzielą w wywiadzie odpowiedzi na pytania dotyczące m.in. przedsiębiorczości, systemu edukacji w regionie, systemu usług medycznych, polityki mieszkaniowej, infrastruktury transportowej, turystyki oraz terenów inwestycyjnych.

Wyniki badania posłużą do opracowania dokumentów strategicznych w ramach projektu „Aglomeracja konińska – współpraca JST kluczem do nowoczesnego rozwoju gospodarczego”.