Skocz do zawartości

Październik

Aktualności

Trwa XII Konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny

Szlak wodny „Wielka Pętla Wielkopolski” znalazł się w gronie 15 produktów turystycznych walczących o certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego w Polsce. Do 9 października w konkursie internetowym głosować mogą też turyści.
 
Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on tylko nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom oraz przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Stanowi gwarancję wysokiej jakości i przeżycia wielu niezapomnianych doznań kulturalnych, rozrywkowych, a także rekreacyjno-przygodowych. Nagrody przyznawane są przez Kapitułę, w skład której wchodzą eksperci – praktycy branży turystycznej.
 
Produkty turystyczne walczące o certyfikat mają jednocześnie szansę na nagrodę w plebiscycie internautów. Dlatego zachęcamy do wzięcie udziału w plebiscycie i oddanie głosu na Wielką Pętlę Wielkopolski, której ok. 56 km przepływa też przez powiat koniński.
 
Głosować można tylko 9 października.  Wręczenie Certyfikatów nastąpi 24 października podczas targów Tour Salon w Poznaniu.
 
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting