Spotkanie informacyjne "Wsparcie przedsiębiorczości z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020"

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: "Wsparcie przedsiębiorczości z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020”, które odbędzie się 21 października w Urzędzie Gminy w Starym Mieście (ul. Główna 16b) w godz. 9.00 – 11.30.

Spotkanie adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, jak i do osób fizycznych planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Jego celem jest przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Omówiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, która ma przyczynić się do łatwego dotarcia do informacji o funduszach w przyszłości.

Spotkanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: tomasz.kopczyński@kig.konin.pl
Zaproszenie na spotkanie informacyjne "Wsparcie przedsiębiorczości z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020"
Formularz zgłoszeniowy na spotkanie informacyjne "Wsparcie przedsiębiorczości z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020"
Program spotkania informacyjnego "Wsparcie przedsiębiorczości z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020"