Rozgrywki II i III ligi siatkówki mężczyzn w Wilczynie

Reprezentacje LUKS WILKI Wilczyn po raz kolejny zaprezentują swoje umiejętności na parkiecie wilczyńskiej hali w rozgrywkach II i III ligi siatkówki mężczyzn 25 października.

Najbliższą sobotę (25 października) zdominują rozgrywki sportowe II i III ligi siatkówki mężczyzn w Wilczynie. Drugoligowa drużyna LUKS WILKI Wilczyn zmierzy się z MKS Kalisz, natomiast drużyna LUKS WILKI Wilczyn II grająca w III lidze rozegra mecz z SL Salos Ostrów Wielkopolski.

Kobiców zapraszamy do hali Gimnazjum w Wilczynie (Wilczogóra 7). Mecz LUKS WILKI Wilczyn II vs SL Salos Ostrów Wielkopolski rozegrany zostanie o godz. 15.00, natomiast LUKS WILKI Wilczyn vs MKS Kalisz zaprezentują się o godz. 18.30.

Zapraszamy!!!