Nowe stoisko Wielkopolski podczas targów Tour Salon

Wielkopolska Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska regionalnego podczas Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2014, które odbędą się w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 23 - 25 października br.

Goście, którzy odwiedzą stoisko Wielkopolski numer 24 w pawilonie 3A poznają po raz pierwszy stoisko w zupełnie nowej odsłonie o powierzchni aż 120 mkw. Motywem przewodnim stoiska będzie Wielka Pętla Wielkopolski.Ponadto na stoisku stanie pokazowy infokiosk turystyczny oferujący wiele ciekawych i praktycznych funkcjonalności przydatnych turyście. Odwiedzający będą mogli również skorzystać nieodpłatnie z kilku stanowisk multimedialnych z tabletami, na ktorych będzie prezentowana aplikacja mobilna Wielka Pętla Wielkopolski. Będzie również możliwosć pobrania aplikacji dedykowanej posiadaczom urządzeń mobilnych. Przewodnik powstał w ramach projektu "Kompleksowa promocja markowego produktu turystyki wodnej Wielka Pętla Wielkopolski".

Tradycyjnie, zwiedzający zapoznają się z szeroką ofertą wydawniczą przygotowaną przez WOT oraz partnerów z regionu. Na samodzielnych  stanowiskach zaprezentują się następujące samorządy i organizacje: Miasto Kalisz, Konin i Powiat Koniński,  Powiat Gnieźnieński, Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki, Miasto Czarnków, Gmina Międzychód, Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego reprezentująca Region Śremski, Organizacja Turystyczna Leszno – Region reprezentująca miasto Leszno i powiat leszczyński oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Gościnna Wielkopolska”.

Dla zwiedzających przygotowano również wiele konkursów, w których będzie można wygrać bardzo atrakcyjne i użyteczne gadżety nie tylko dla wodniaków.

Prezentacja walorów turystycznych Regionu Wielkopolski  podczas targów TOUR SALON jest realizowana ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego” na lata 2007-2013.

Ĺšródło: www.wielkopolska.travel