Głosujmy na plac zabaw w Osieczy

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Osieczy (gm. Rzgów) liczą na głosy mieszkańców powiatu konińskiego oddawane w konkursie „Zdobądź fundusze na swój pomysł”.

Inicjatywa szkoły, Plac zabaw przy szkole w Osieczy, bierze udział w konkursie „Zdobądź fundusze na swój pomysł”, organizowanym przez Fundację Avila –To dla mnie ważne. Zgodnie z regulaminem konkursu wygrywa przedsięwzięcie, które zdobędzie największą ilość głosów oddanych przez internautów.

Zachęcamy wszystkich do głosowania oraz udostępniania linku wszystkim znajomym. Nasze wsparcie zwiększa szanse OSP Osiecza na realizację inicjatywy – Placu zabaw. Głosować można do 14 listopada 2014 r.