Skocz do zawartości

Październik

Aktualności

Drużyna na 5-tkę

V miejsce zajął Klub Sportowy TEAM STARE MIASTO w Otwartych Mistrzostwach Polski Drużyn Amatorskich w Piłce Siatkowej w Jarocinie.
 
Spośród 18 drużyn rywalizujących w Otwartych Mistrzostwach Polski Drużyn Amatorskich w Piłce Siatkowej w Jarocinie (18-19 października) w sześciu grupach, po 3 drużyny w każdej, reprezentacja powiatu konińskiego KS TEAM STARE MIASTO uplasowała się na piątej pozycji i zdobyła Puchar Fair-Play.
 
W pierwszym dniu zawodów reprezentacja KS TEAM STARE MIASTO pokonała PKC GROUP SOSNOWIEC 3:0 oraz przegrał z OGG NYSA 0:3, czym zapewniła sobie udział w II fazie turnieju.
 
W  II rudzie grupowej, KS TEAM STARE MIASTO zmierzył się z drużynami: PKS WEJHEROWO oraz TIP-TOPOL POBIEDZISKA ppkonując je 2:1 i tym samym zapewniając sobie udział w ćwierćfinale.
 
W 1/4 finału drużyna trafiła na zespół OGG NYSA (wicemistrzów z 2012 roku oraz mistrzów z 2013 roku, broniących aktualnie tytułu). Po emocjonującym meczu KS TEAM STARE MIASTO uległ 0:2, dzięki czemu zakończył Mistrzostwa Polski na V miejscu.
Klub Sportowy TEAM STARE MIASTO
Klub Sportowy TEAM STARE MIASTO
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting