Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnych seminariach w ramach projektu „Budzik kulturalny: projekt działań promujących i aktywizujących kulturę Wielkopolski”.

Seminaria organizowane są przez Ecorys Polska Sp. z o.o. na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.
Celem prowadzonych seminariów jest przekazanie praktycznych informacji dotyczących zarządzania kulturą. Seminaria odbędą się w Leader School Konin przy ul. Wojska Polskiego 37. Pełen cykl prowadzonych zajęć obejmie 6 modułów tematycznych, każdy po 8 godzin lekcyjnych. Terminy seminariów to: 5.11, 6.11, 17.11, 18.11, 25.11 i 26.11. Wszystkie potrwają od godziny 10 do 17.

Tematyka seminariów:
A. Finansowanie projektów kulturalnych.
B. Strategie rozwoju i polityka kulturalna gmin i regionów.
C. Badanie potrzeb kulturalnych i edukacja kulturalna w XXI wieku: nowe czasy, nowe wyzwania.
D. Psychologiczne aspekty zarządzania w kulturze: rola lidera i zespołu.
E. Marketing i sponsoring w działalności kulturalnej.
F. Aspekty ochrony własności intelektualnej w kulturze.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie projektu: www.budzikulturalny.ecorys.pl

Seminaria są współfinansowane jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu VI – Turystyka i środowisko kulturowe, Działania 6.2 – Rozwój kultury i zachowanie dziedzictwa kulturowego, Schematu II – Projekty promocyjne Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.