Złotkowy w finałowej trzynastce

Zagłosuj na Dom Kultury w Złotkowach (gm. Rychwał), który znalazł się w finałowej trzynastce podmiotów ubiegających się o dofinansowanie zadania w ramach programu „MOC POLSKICH ŚWIĄT”.

To od nas zależy, czy inicjator projektu, firma CELMA, przeznaczy 50 tys. zł rychwałskiemu Stowarzyszeniu na remont i wymianę podłogi w Domu Kultury w Złotkowach.

Każdy oddany głos, zwiększa szanse na pozyskanie środków. Wystarczy zalogować się na stronie www.celmapomaga.pl i głosować od 17 marca 2014 r., do 21 kwietnia 2014 r. Każda zalogowania osoba może oddać 1 głos dziennie na Dom Kultury w Złotkowach.

Zachęcamy do głosowania!