Skocz do zawartości

Marzec

Aktualności

VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

Izabela Gawrysiak, uczennica Zespołu Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Żychlinie, będzie reprezentować powiat koniński w etapie centralnym konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie w Warszawie.
 
Spośród 15 uczniów, z klasy IV Technikum Agrobiznesu ZSE-U w Żychlinie, biorących udział w eliminacjach szkolnych konkursu najlepszą wiedzą z zakresu ergonomii i bezpieczeństwa pracy w rolnictwie wykazała się Izabela Gawrysiak. Uczennica będzie reprezentować powiat koniński w etapie centralnym konkursu, który odbędzie się 24 kwietnia 2014 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Drugie miejsce po dogrywce wywalczył Piotr Fabisiak.
 
Etap szkolny, VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie, odbył się 28 marca 2014 w ZSE-U w Żychlinie. Nad prawidłowością przebiegu konkursu czuwały Ewa Jakubowska – Kierownik Samodzielnego Referatu Prewencji, Rehabilitacji i Orzecznictwa Lekarskiego PT KRUS Konin oraz Anna Matczak – Gaj, Dyrektor ZSE-U w Żychlinie Dyrektor oraz Justyna Arent.
Uczestnicy konkursu VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie
Logo Uczestnicy konkursu VI Ogólnopolski Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolni
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting