Targi Aktywni 50+

Seniorów, chcących aktywnie spędzić kwietniowy weekend, zachęcamy do udziału w targach „Aktywni 50+”. Impreza odbędzie się w Poznaniu w dniach 5-6 kwietnia 2014 r.

Mieszkańców Powiatu Konińskiego oraz Miasta Konina, którzy ukończyli 50 rok życia, zachęcamy do udziału w targach dedykowanych seniorom „Aktywni 50+”.

Celem targów jest aktywizacja osób starszych, które coraz chętniej korzystają z dostępnych ofert i aktywnie uczestniczą w życiu społecznym. Odbiorcy tegorocznych targów będą mogli uczestniczyć w warsztatach edukacyjno-artystycznych, poznają zdrowy styl życia, skorzystają z pokazowych kursów nordic walking, jogi i tai-chi, a także z wielu badań profilaktycznych czy porad dotyczących fizjoterapii i dietetyki. Ponadto będą mieli okazję spotkać się ze znanym i lubianym aktorem, satyrykiem i piosenkarzem – Marianem Opanią.

Podczas dwudniowego wydarzenia swoje oferty zaprezentują liczni wystawcy z branży usługowej i producenci, a także organizacje pozarządowe.

Bilety w cenie 10 (jednodniowy) i 13 zł (dwudniowy), dostępne są w przedsprzedaży w salonach EMPIK, w MediaMarkt i Saturn, na stronie internetowej TICKETPRO, oraz w dniu imprezy w kasach MTP.

Impreza odbędzie się w Poznaniu w dniach 5-6 kwietnia 2014 r., (sobota 10.00 – 17.00, niedziele 10.00 – 16.00) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie nr 15. Wstęp przez Wejście Wschodnie (od strony Mostu Dworcowego).