Śniadanie biznesowe członków KIG

Konińska Izba Gospodarcza zaprasza przedsiębiorców na “Śniadanie biznesowe”, które odbędzie się 12 marca o godz. 8.00 w Hotelu Pałacyk, Aleje 1 Maja 15A w Koninie.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie m.in. nowa usługa – bezpłatnych porad prawnych dla firm zrzeszonych w KIG. Porady świadczyć będzie w ramach dyżurów w siedzibie KIG, Kancelaria Radcy Prawnego Błażej Sarnowski, należąca do grona członków Izby.

Błażej Sarnowski jest prawnikiem wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną przez OIRP w Poznaniu. Jego kancelaria prawna specjalizuje się w prawie administracyjnym, handlowym oraz cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa zobowiązań. Mecenas Sarnowski od 5 lat prowadzi szkolenia prawnicze dla organizacji pozarządowych oraz instytucji publicznych z zakresu prawa administracyjnego oraz prawa pracy. W kręgu jego zainteresowań prawniczych pozostają również zagadnienia związane z prawem karnym gospodarczym, a przestępstwo oszustwa gospodarczego jest podstawą przygotowywanej przez Mec. Sarnowskiego dysertacji doktorskiej. Błażej Sarnowski uczestniczył w wielu konferencjach prawniczych, jako ich uczestnik oraz prelegent, jest autorem kilku opublikowanych artykułów prawniczych. Jego kancelaria świadczy pomoc prawną zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym, przede wszystkim w ramach stałej współpracy.

Podczas spotkania omówione zostaną zasady korzystania z usług oraz ich zakres i forma. W spotkaniu weźmie udział Pan Błażej Sarnowski.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, środa 12 marca, godz. 8.00, HOTEL PAŁACYK w Koninie

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 10 marca 2014 – tel. 63 245 88 00, e-mail: kig@kig.konin.pl