"Koninianki pędzlem i fleszem malowane"

Wernisaż „Koninianki pędzlem i fleszem malowane” odbędzie się jutro (13 marca) o godz. 18.00 w „Galerii na Glince” w Koninie.

Do obejrzenia wystawy prac fotograficznych Magdaleny Modelskiej i malarstwa Krystyny Ruminkiewicz mieszkańców powiatu konińskiego oraz Konina, zapraszają utalentowane artystki, które od lat odnoszą sukcesy w dziedzinie artystycznej.

Artystki wykorzystując oba środki ekspresji uwieczniły na płótnie oraz zatrzymały w kadrze osobowość 20 znanych koninianek. Wystawie towarzyszyć będzie oprawa słowno-muzyczna, pokaz florystyczny i otwarty dzień z jogą.

Wernisaż wystawy odbędzie się 13 marca w Galerii na Glince, przy ul. Młodzieżowej 2. Prace artystek będzie też można oglądać w dniach 15-30 marca 2014 r. w holu Konińskiego Domu Kultury.
Koninianki pędzlem i fleszem malowane
Magdalena Modelska i Krystyna Ruminkiewicz
Wernisaż Koninianki pędzlem i fleszem malowane