Inicjatywa JEREMIE szansą dla przedsiębiorców

Bezpłatne spotkanie informacyjne „Inicjatywa JEREMIE szansą dla przedsiębiorców” odbędzie się 24 marca 2014 r. w konińskim Starostwie. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza przedsiębiorców z subregionu konińskiego poszukujących kapitału na inwestycje.

Celem przedsięwzięcia jest przybliżenie zebranym zagadnień dotyczących Inicjatywy JEREMIE w Wielkopolsce oraz ofert poszczególnych Pośredników Finansowych Jeremie. Swoje prezentacje przedstawią: BGK (Menadżera Funduszu Powierniczego Jeremie Województwa Wielkopolskiego) oraz przedstawiciele Pośredników Finansowych Jeremie:
- Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Fundusz Pożyczkowy)
- Agencji Rozwoju Regionalnego – (Fundusz Pożyczkowy).
- Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego (Fundusz Poręczeniowy)

Spotkanie zaplanowano w siedzibie Starostwa Powiatowego w Koninie przy Alejach 1 Maja 9 w godz. 10.00-13.00.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 marca 2014 r.:
- telefonicznie, pod numerem 63 240 32 76;
- lub pod adresem e-mail: konin.wrpo@wielkopolskie.pl.

Zapraszamy.

Program spotkania