VIII Regionalne Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi

Niezwykle widowiskowe VIII Regionalne Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi o puchar Starosty Konińskiego odbyły sie w niedzielę (18 maja) w Krzymowie. Kilkanaście zaprzęgów, kilkuset widzów i słoneczna pogoda, to czynniki, które sprawiły, że zawody po raz kolejny można uznać za udane.

Widowiskowe zawody organizowane przez radnego Tadeusz Jaroszewskiego przy organizacyjnym wsparciu Starostwa Powiatowego w Koninie zgromadziły zawodników z powiatów: konińskiego, tureckiego, kolskiego oraz słupeckiego.
Na placu przy ul Głównej zaprezentowało się 15 powożących, którzy wykonali 36 przejazdów.

Puchary Starosty Konińskiego wręczyła Małgorzata Waszak oraz Stanisław Głąbicki - członek Zarządu Kowiatu Konińskiego.

Poniżej fotorelacja z VIII Regionalnych Zawodów w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi.
VIII Regionalne Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi