VII Bieg Kawnicki

Ochotnicza Straż Pożarna w Kawnicach zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w VII Biegu Kawnickim. Impreza odbędzie się 1 czerwca 2014 r. w Kawnicach.

Zawodnicy, w czterech kategoriach wiekowych: – dzieci do lat 7, – dzieci od lat 8 do 12, – kat. open mężczyźni +13 i – kat. open kobiety +13, będą musieli pokonać 3,5 km trasę, która przebiegać będzie drogą asfaltową oraz drogami gruntowymi Kawnic. Wspólnie z biegaczami trasę pokonywać będą miłośnicy nornic walking.

Udział w biegu jest bezpłatny. Uczestnicy wystartują o godz. 15.00 z placu przy ul. Kwiatowej w Kawnicach. Zapisy organizatorzy przyjmują na pół godziny przed biegiem.

VII Biegowi Kawnickiemu towarzyszyć będzie „Dzień dawcy szpiku”. Podczas akcji każda zdrowa osoba pełnoletnia, która nie ukończyła 55 roku życia będzie mogła zarejestrować się w bazie dawców. Jej inicjatorem jest Fundacja DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska.

Zapraszamy!