PWSZ będzie kształcić magistrów filologii

Rekrutacja studentów na dwuletnie studia filologiczne drugiego stopnia oraz inne kierunki w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie rozpocznie się 16 czerwca 2014 r.

Studenci z powiatu konińskiego oraz Konina zainteresowani studiami magisterskimi na kierunku filologia angielka z językiem niemieckim oraz filologia germańska z językiem angielskim, będą mogli kontynuować naukę w PWSZ w Koninie, dzięki uprawnieniom nadanym Wydziałowi Społeczno-Humanistycznemu przez Ministra Nauki Szkolnictwa Wyższego.

Ponadto konińska uczelnia zachęca osoby chcące zdobyć kompleksową wiedzę z zakresu nauk ekonomicznych, a także umiejętności praktyczne dotyczące nowoczesnych systemów logistycznych oraz umiejętności pozwalające na rozwiązywanie problemów i zadań logistycznych do studiowania logistyki. PWSZ na Wydziale Społeczno-Humanistycznym kształcić będzie studentów w dwóch specjalnościach – logistyka handlu i spedycja oraz logistyka i organizacja produkcji.

Więcej szczegółów na stronie internetowej uczelni w zakładce Rekrutacja.