Plebiscyt na najlepszego radnego powiatu konińskiego

Wybierz najlepszego radnego powiatu konińskiego!

Radio Konin postanowiło poddać próbie popularność naszych radnych organizując „Plebiscyt na najlepszego radnego powiatu konińskiego”.

Od najbliższego poniedziałku na portalu internetowym www.konin24.info opublikowane zastaną fotografie i informacje przybliżające sylwetki 25 przedstawicieli społecznych zasiadających w Radzie Powiatu Konińskiego IV kadencji.

W głosowaniu trwającym od 19 maja do 16 czerwca br., będą mogli Państwo wybierać najbardziej aktywnych i skutecznych radnych wysyłając na numer: 71 051 sms-y
o treści: „RK.XX” (gdzie "XX" to numer radnego z listy zamieszczonej na portalu radia). Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł (z podatkiem VAT).

Zapraszamy do udziału w plebiscycie i wyrażania swojego poparcia dla radnych, którzy według Państwa zasługują na kredyt zaufania w najbliższych wyborach. Laureat konkursu i zarazem zdobywca tytułu „Najlepszy radny powiatu konińskiego” otrzyma dyplom i pamiątkową statuetkę.