Skocz do zawartości

Maj

Aktualności

Gra Miejska KRYPTONIM X

Finał gry miejskiej „KRYPTONIM X”, upamiętniający 10. rocznicę członkostwa Polski w Unii Europejskiej i zachęcająca Wielkopolan do udziału w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego, odbędzie się 10 maja 2014 roku w Poznaniu.
 
100 najlepszych zawodników, tworzących 3-5 osobowe zespoły wyłonione w etapie sieciowym gry, będzie musiało pokonać 10-punktową trasę w centrum Poznania i wykazać się wiedzą o integracji europejskiej. Jak zwykle istotny będzie spryt graczy, znajomość miasta, zgranie zespołu oraz odrobina szczęścia.
 
Na najlepszych czekają cenne nagrody: zwiedzanie niedostępnych poznańskich budynków współfinansowanych ze środków UE, bony do sklepów z grami i gadżety.
 
Gra miejska jest nowatorską formą rozrywki, w której istotnym elementem jest przestrzeń miejska z jej wieloma kontekstami. Łączy w sobie cechy podchodów, flash mobów, happeningów ulicznych oraz gier komputerowych czy RPG. Informacje dot. gry w KRYPTONIM X dostępne są na stronie organizatora.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting