35. Rajd dla dzieci

Koniński Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami do udziału w 35. Rajdzie dla dzieci do gminy Krzymów. Impreza odbędzie się 31 maja 2014 r.

Dla uczestników rajdu organizatorzy przygotowali wiele konkursów z nagrodami, quiz o Koninie i gminie Krzymów oraz zabawy sprawnościowe

Cele rajdu jest propagowanie zdrowego stylu życia, poznanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego naszego regionu, a także wzmocnienie więzi rodzinnych i aktywizacja mieszkańców.

Trasę rajdu można pokonać na rowerze lub pieszo, co daje możliwość poznania atrakcji przyrodniczych i krajobrazowych gminy Krzymów.

Jednym ze współorganizatorów rajdu jest Starostwo Powiatowe w Koninie.

Zapraszamy!