Walentynkowym – DAR SERCA

Do udziału w koncercie Walentynkowym – DAR SERCA, zapraszamy mieszkańców Powiatu Konińskiego oraz Konina.

Ideą koncertu Walentynkowego – DAR SERCA jest rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Dzień dawcy szpiku kostnego to niezwykła okazja do oddania przysłowiowej „kropli krwi”, która uratować może czyjeś życie.

Organizatorzy koncertu: Fundacja DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska, Radio Zet Gold oraz Emilia Różańska zapraszają 14 lutego 2014 r. w godz. 16.00 – 20.00 do Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem (ul. Paderewskiego 8).

Na walentynkowej scenie wystąpią – Dagmara Deszcz, Dominika Gadomska, Anita Jakubowska, Marta Szymańska, Aleksandra Wasilewska oraz Aleksandra Indyga.

Dzień Dawcy