Skocz do zawartości

Luty

Aktualności

"W rolnictwie można pracować bezpieczniej"

„W rolnictwie można pracować bezpieczniej”, to hasło przewodnie XX konkursu ogłoszonego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
 
XX edycja konkursu „W rolnictwie można pracować bezpieczniej” adresowana jest do dziennikarzy i osób publikujących w środkach masowego przekazu. Jego celem jest prewencyjne oddziaływanie na poprawę warunków bezpieczeństwa pracy rolników i ich rodzin poprzez upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach i zasadach bezpiecznej pracy w rolnictwie.
 
W tym roku KRUS zachęca autorów publikacji do zwrócenia szczególnej uwagi na przyczyny najgroźniejszych w skutkach wypadków, powodowanych przez pochwycenia, uderzenia przez ruchome części maszyn i urządzeń, oraz na rozwiązania służące ograniczaniu tych zagrożeń w gospodarstwie rolnym.
 
Publikacje konkursowe będą oceniane w trzech kategoriach:
  • artykuły upowszechnione w prasie lub w Internecie,
  • audycje radiowe,
  • audycje telewizyjne.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie muszą w terminie od 1 stycznia do 31 października 2014 r. opublikować co najmniej jeden artykuł lub jedną audycję o tematyce prewencyjnej i przesłać do 7 listopada 2014 r. na adres:
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego – Centrala
al. Niepodległości 190
00-608 Warszawa
 
Autorzy najlepszych publikacji będą uhonorowani nagrodami, wyszczególnionymi w regulaminie.
 
Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne się na stronie KRUS.
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting