"Spotkania z filmem"

„Spotkania z filmem” organizowane w ramach projektu edukacyjnego „Konin i okolice w obiektywie – tydzień z filmem” odbędą się w dniach 21 oraz 27 – 28 lutego 2014 r. w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Koninie (ul. Przemysłowa 7).

Do udziału w „Spotkaniu z filmem”, którego celem jest upowszechnianie filmu jako narzędzia dydaktycznego wykorzystywanego w procesie nauczania, Centrum Doskonalenia Nauczycieli Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Koninie, zaprasza nauczycieli, gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a także mieszkańców powiatu konińskiego oraz Konina.

Szczegółowe informacje oraz program dostępne są na stronie ODN w Koninie.