Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją w Ślesinie

Do udziału w „DRZWIACH OTWARTYCH” z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją, osoby zainteresowane tematyką depresji zaprasza Środowiskowy Dom Samopomocy w Ślesinie. Doradztwo zaplanowano na 28 lutego 2014 r., w godz. 10.00 – 16.00.

Podczas Drzwi Otwartych mieszkańcy powiatu konińskiego będą mogli uzyskać informacje na temat depresji, sposobów jej zapobieganiu, objawów, leczenia oraz wspierania osób chorujących.

Wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z konsultacji, czytelni oraz materiałów audiowizualnych. Będzie można wykonać testy samodiagnozujące aby zbadać podatność na depresję lub jej obecność, a także zbadać swój styl wyjaśniania zdarzeń. Ponadto odbędą się trzy sesje relaksacyjne oraz projekcja filmu „Weronika postanawia umrzeć” na podstawie powieści Paulo Coelho. W tym dniu będzie można również zwiedzić ośrodek i zapoznać się z jego działalnością.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych depresją oraz działalnością ośrodka 28 lutego 2014 r., w godz. 10.00 – 16.00.

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją obchodzony jest 23 lutego.