NIEDOSTRZEGALNE malarstwo, fotografia, grafika komputerowa

Wernisaż NIEDOSTRZEGALNE malarstwo, fotografia, grafika komputerowa Agnieszki Jankowskiej i Jana Markaczewskiego odbył się dziś 13 lutego 2014 r. w bibliotece Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.

Do obejrzenia wystawy NIEDOSTRZEGALNE malarstwo, fotografia, grafika komputerowa mieszkańców powiatu konińskiego oraz Konina zapraszają Agnieszka Jankowska i Jana Markaczewski.

Artyści, których prace można ogladać do 25 lutego 2014 r. w bibliotece Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, zatrzymują w kadrze zaobserwowane i ulotne chwile, a także posługując się różnymi technikami malarskimi przelewają je na płótno. Nieobca jest im również grafika komputerowa.

Zapraszamy – wstęp wolny.
NIEDOSTRZEGALNE malarstwo, fotografia, grafika komputerowa