Skocz do zawartości

Listopad

Aktualności

Powiat Koniński po raz drugi na targach BOATSHOW w Łodzi

Powiat Koniński po raz drugi bierze udział w Targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW, które od piątku do niedzieli odbywają się będą w Łodzi.
 
Prezentacja naszego powiatu i jego atrakcji turystycznych ma związek z Wielką Pętlą Wielkopolski, której zakrojona na dużą skalę promocja właśnie trwa. Jej częścią są też imprezy targowe, a wśród nich jest spotkanie miłośników sportów oraz turystyki wodnej w Łodzi.
 
Powiat Koniński, tradycyjnie już, promować się będzie wspólnie z Miastem Konin na stoisku Wielkopolski. Wśród publikacji przygotowanych przez Powiat Koniński i Lokalną Organizację Turystyczną "Marina" znajdą się wydawnictwa dotyczące turystyki wodnej i kulturowej, a także materiały promujące inne formy aktywności, które można uprawiać wokół Wielkiej Pętli Wielkopolski. Nie zabraknie też ofert przygotowanych przez podmioty branży turystycznej leżące wzdłuż konińskiego fragmentu Wielkiej Pętli Wielkopolski.
 
Udział Wielkopolski na targach Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW w Łodzi to jeden z elementów projektu pn. "Kompleksowa promocja markowego produktu turystyki wodnej Wielka Pętla Wielkopolski" realizowanego przez Wielkopolską Organizację Turystyczną w partnerstwie z 26 samorządami (w tym z powiatem konińskim, miastem Konin, gminą Ślesin i gminą Skulsk) i 2 instytucjami z terenu Wielkopolski.
 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Centrum Wystawienniczego Expo - Łódź, stoisko nr 62.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting