Wyróżnienia dla najlepszych uczniów

Michał Trawiński, uczeń III klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych Zespołu Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Żychlinie, został wyróżniony nagrodą Starosty Konińskiego za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014.

Najlepszemu uczniowi ZSE-U w Żychlinie Michałowi Trawińskiemu, decyzją Zarządu Powiatu Konińskiego, przyznano nagrodę Starosty Konińskiego za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014. Gratulacje oraz podziękowania za systematyczną i sumienną pracę, a także aktywne reprezentowanie szkoły na olimpiadach, na ręce wyróżnionego ucznia złożyła Małgorzata Waszak Starosta Koniński.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego była okazją do nagrodzenia wszystkich uczniów, którzy w sposób szczególny wyróżnili się swoją pracą i osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Dla tych uczniów Rada Rodziców przygotowała nagrody książkowe, które wręczyła uczniom dyrektor Zespołu Pani Anna Matczak-Gaj.

Uczniowie ZSE-U w Żychlinie oraz innych szkół, którzy uzyskali w roku szkolnym 2013/2014 promocję z wyróżnieniem otrzymają w roku szkolnym 2014/2015 roczne stypendium Starosty.

Starosta Koniński podsumowując uroczystości poinformował, że wojewódzka inauguracja roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się w żychlińskiej placówce.