Wybierz turystycznego Ulubieńca

Aż 10 miejsc wyróżniających nasz region pod względem turystycznym i kulturowym, walczy o miano Ulubieńców Społeczności Turystycznej 2014, w konkursie „Lubimy podróżować, czyli co lubi społeczność turystyczna?”

Konkurs „Lubimy podróżować, czyli co lubi społeczność turystyczna?” organizowany przez portal Social Travel, ma na celu wyróżnienie i wypromowanie miejsc, wydarzeń i atrakcji najbardziej przyjaznych turystom. Obiekty, miejsca i imprezy rywalizują o miano ulubieńców w kilku kategoriach, między innymi ulubionego regionu, miasta czy miejsca. Zachęcamy do głosowania, ponieważ to turyści zadecydują, w którym regionie, mieście czy hotelu czują się najlepiej, i jakie wydarzenia uważają za najbardziej atrakcyjne.

Głosy w plebiscycie można oddawać poprzez portal Facebook, platformę Google +, a także poprzez dodanie opinii po zalogowaniu się w serwisie Social Travel.

Za pośrednictwem Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” w konkursie bierze udział 10 obiektów i wydarzeń z obszaru działania Stowarzyszenia. Są to między innymi:
  • Koniński Bulwar Nadwarciański
  • Zawody motorowodne w Skulsku
  • Targi Wierzby i Wikliny w Wierzbinku
  • Izba Pamięci Zofii Urbanowskiej w Kowalewku
  • Skansen Archeologiczny w Mrówkach
  • Kramskie wybijanie żuru
  • Las grąbliński – miejsce kultu
  • Park Rekreacji i Aktywności Fizycznej w Kleczewie
  • Wieża widokowa na Złotej Górze
  • Centrum Edukacji i Rozrywki Park Makiet „Mikroskala”

Głosowanie potrwa do 31 sierpnia i pozwoli wybrać siedmiu ulubieńców, po jednym z każdej kategorii. Dodatkowe wyróżnienia otrzyma 100 obiektów, wskazanych przez turystów jako najbardziej ulubione w obrębie każdej z kategorii w poszczególnych województwach. Zapraszamy do głosowania: szczegóły www.lotmarina.pl lub www.facebook.com/lotmarina