Skocz do zawartości

Kwiecień

Aktualności

Samorząd powiatowy z przedsiębiorcami

Walne Zgromadzenie Członków Konińskiej Izby Gospodarczej, które odbyło się w środę 23 kwietnia 2014 r. w Koninie, było okazją do kolejnego promowania projektu Aglomeracji Konińskiej.
 
Podczas Walnego Zgromadzenia Członków Izby, Małgorzata Waszak – starosta koniński przedstawiła przedsiębiorcom prezentację obrazującą postępy w realizacji projektu Aglomeracja Konińska – współpraca JST kluczem do nowoczesnego rozwoju gospodarczego, na realizację którego samorządy miasta Konina i powiatu konińskiego otrzymały prawie 860 tys. zł dotacji z Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Starosta zachęcała przedsiębiorców do zaangażowania się w działania projektowe, wskazując gospodarkę i rozwój przedsiębiorczości jako jeden z głównych celów projektu.
 
Przypomnijmy, że Powiat Koniński jest liderem tego projektu, a jego realizacja ma pomóc w strategicznym przygotowaniu samorządów do pozyskiwania funduszy w perspektywie 2014-2020. Konińska Izba Gospodarcza jest natomiast jednym z sygnatariuszy Listu Intencyjnego, który tworzył podstawy Aglomeracji Konińskiej w 2012 r.
 
Podczas Walnego Zgromadzenia KIG Małgorzata Waszak – starosta koniński, z rąk prezesa KIG Grzegorza Wasilewskiego odebrała także statuetkę „Zasłużona dla Konińskiej Izby Gospodarczej”.
Małgorzata Waszak – starosta koniński, z rąk prezesa KIG Grzegorza Wasilewskiego odebrała także stat
Prezes KIG Grzegorz Wasilewski
Prezentacja Aglomeracja Konińska – współpraca JST kluczem do nowoczesnego rozwoju gospodarczego
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting