Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na organizację Powiatowych Dni Rodziny

Zarząd Powiatu Konińskiego w dniu 24 kwietnia 2014 r. rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2014 zadania publicznego z zakresu wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej polegającego na organizacji i przeprowadzeniu Powiatowych Dni Rodziny 2014.

Na realizację zadania z zakresu  wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej polegającego na organizacji i przeprowadzeniu Powiatowych Dni Rodziny 2014 będącego przedmiotem otwartego konkursu ofert ogłoszonego przez Zarząd Powiatu Konińskiego w dniu 28 marca 2014 r. przeznacza się dotację w łącznej kwocie 10.000 zł na dofinansowanie realizacji zadania o nazwie „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat – integracja rodzin powiatu konińskiego” dla Stowarzyszenia „Sympatyków Ziemi Kazimierskiej”.