Powiat Koniński na Stadionie Narodowym

Ofertę turystyczną Powiatu Konińskiego i atrakcje Wielkiej Pętli Wielkopolski oglądać można od dziś na płycie głównej Stadionu Narodowego w Warszawie, gdzie od czwartku do niedzieli potrwają targi turystyczne Wiatr i Woda.

Warszawskie targi Wiatr i Woda, to największa impreza targowa w Polsce dedykowana wodniakom. Corocznie skupia wielu wystawców z branży turystycznej, producentów sprzętu wodnego, amatorów sportów motorowodnych, a także miłośników żeglarstwa, kajakarzy i wędkarzy.

W tym roku, po raz drugi na targach dedykowanych tematyce wodnej, swoją ofertę turystyczną na stoisku Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej, zaprezentuje Powiat Koniński. Podczas czterodniowych targów powiat promować będzie szlak żeglowny Wielkiej Pętli Wielkopolski, a szczególnie najatrakcyjniejszy jego odcinek od Warty do Gopła. Zainteresowani naszym regionem znajdą również publikacje poświęcone turystyce aktywnej (pieszej, rowerowej, konnej) oraz cykl folderów adresowanych do zwolenników turystyki kulturowej. Nie zabraknie również materiałów informacyjno-promocyjnych przygotowanych przez liczne ośrodki wypoczynkowe położone wzdłuż Wielkiej Pętli Wielkopolski – Kanału Warta-Gopło oraz inne podmioty z branży turystycznej działające w powiecie.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr E16 w dniach od 3 do 6 kwietnia 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.