Podsumowanie Roku Sportowego 2013 w Powiecie Konińskim

Powiat koniński podsumuje wyniki sportowe minionego roku 28 kwietnia w sali chopinowskiej Zespołu Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Żychlinie.

Uroczystość z udziałem samorządowców oraz osób najbardziej zasłużonych dla powiatowego sportu będzie okazją do wręczenia odznaczeń i nagród dla wyróżniających się zawodników, działaczy sportowych, trenerów i nauczycieli.

Planowany przebieg uroczystości:
  1. Powitanie gości i wystąpienie Starosty Konińskiego.
  2. Podsumowanie roku sportowego 2013 w Powiecie Konińskim – Wicestarosta Koniński.
  3. Prezentacja: „Racjonalne żywienie, a sukcesy sportowe” – Jolanta Knapkiewicz.
  4. Nadanie tytułu honorowego „Zasłużony dla powiatu konińskiego”.
  5. Wręczenie nagród finansowych za szczególne osiągnięcia sportowe w 2013 roku.
  6. Wręczenie podziękowań dla klubów sportowych, szkół i gmin reprezentujących Powiat Koniński we Współzawodnictwie Sportowo - Turystycznym Powiatów Województwa Wielkopolskiego o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego w roku 2013 oraz we współzawodnictwie sportowym odbywającym się w ramach SZS Wielkopolska.
  7. Wręczenie podziękowań dla koordynatorów sportu w Powiecie Konińskim.
  8. Wręczenie odznaczeń LZS.