Skocz do zawartości

Kwiecień

Aktualności

Inwestycje w szpitalu

Uroczystość podsumowania inwestycji zrealizowanych przez Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie w latach 2007-2013 w ramach pozyskanych dotacji odbyła się 1 5 kwietnia w auli Im Jana A.P. Kaczmarka w Centrum Wykładowo – Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.
 
W programie uroczystości znalazło się również otwarcie Pracownia Tomografii Komputerowej oraz zmodernizowanych pomieszczeń Pracowni Endoskopowej.
 
Na inwestycje w konińskim szpitalu w wymienionym okresie pozyskano środki m. in. z budżetu województwa wielkopolskiego, Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, a także z budżetu państwa. Łącznie w placówce zainwestowano kwotę 48.412.200,15 zł. Dzięki tym środkom Szpital wzbogacił się o wiele ważnych urządzeń, pozwalających na trafną i szybszą diagnozę oraz właściwe leczenie pacjentów.
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting