Skocz do zawartości

Kwiecień

Aktualności

Gala Finałowa Projektu Edukacyjnego "Przybij Piątkę"

Gimnazjum w Sławsku zwyciężyło w I edycji projektu edukacyjnego „Przybij Piątkę”. Podsumowanie projektu zorganizowanego przez Młodzieżową Radę Gminy Rzgów odbyło się w niedzielę (27 kwietnia) w Domu Kultury w Sławsku. Patronat nad wydarzeniem sprawowała Starosta Koniński Małgorzata Waszak.
 
W Gali Finałowej wzięli udział m.in. samorządowcy, nauczyciele oraz uczniowie z gminy Rzgów, którzy mogli zobaczyć filmowe podsumowanie projektu i poznać najlepszych uczestników poszczególnych etapów. Największym umysłem ścisłym okazał się Michał Wróbel ze Szkoły Podstawowej w Rzgowie. Najbardziej wysportowane osoby projektu „Przybij piątkę” to Martyna Janczak z Gimnazjum w Sławsku, Hubert Musielski z Gimnazjum w Rzgowie oraz Kacper Czupryński ze Szkoły Podstawowej w Sławsku. Jednym z etapów „Piątki” była gra humanistyczna, którą wygrała Dominika Sobczak z Gimnazjum w Sławsku. Z kolei w etapie plastycznym bezkonkurencyjna okazała się Weronika Michalak także z Gimnazjum w Sławsku.
Uwieńczeniem projektu „Przybij Piątkę” był konkurs talentów w trakcie, którego zaprezentowali się artyści z 6 szkół z gminy Rzgów. Największym talentem projektu „Przybij Piątkę” została wokalistka Marcelina Siwik z Gimnazjum w Sławsku. O wyborze decydowało jury, swój głos miała także bardzo licznie zgromadzona publiczność.
W ogólnej klasyfikacji, na pierwszym miejscu uplasowała się Gimnazjum w Sławsku. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Sławsku. A trzecie wywalczył Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzgowie. Wszystkie szkoły biorące udział w projekcie otrzymały z rąk Starosty Konińskiego Małgorzaty Waszak pamiątkowe puchary ufundowane przez konińskie Starostwo.
 
Najlepsi uczniowie w poszczególnych etapach otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Rzgów oraz sponsorów. Gratulujemy zwycięzcom, którymi są de facto wszyscy uczestnicy projektu „Przybij Piątkę”!
Gala Finałowa Projektu Edukacyjnego
Gala Finałowa Projektu Edukacyjnego
Gala Finałowa Projektu Edukacyjnego
Gala Finałowa Projektu Edukacyjnego
Gala Finałowa Projektu Edukacyjnego
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting