Skocz do zawartości

Kwiecień

Aktualności

Gala finałowa projektu edukacyjnego "Przybij Piątkę"

Gala finałowa projektu edukacyjnego „Przybij Piątkę” odbędzie się 27 kwietnia 2014 r. o godz. 17.00 w Domu Kultury w Sławsku.
 
W najbliższą niedzielę jury konkursowe wyłoni laureata projektu edukacyjnego „Przybij Piątkę”. Swoje umiejętności zaprezentują najlepsi uczniowie, którzy wykazali się najlepszą wiedzą z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych, a także podopieczni uzdolnieni plastycznie oraz sportowo.
 
Przedsięwzięcie dedykowane było uczniom szkół z gminy Rzgów. Jego głównym założeniem było propagowanie zainteresowań wśród młodzieży, a także możliwość skonfrontowania umiejętności wśród uczniów o podobnych zdolnościach, wymiana doświadczeń oraz budowanie relacji w duchu fair play.
 
Projekt nawiązywał do przedmiotów ścisłych i humanistycznych. Inicjatorzy projektu, Młodzieżowa Rada Gminy Rzgów, nie zapomnieli również o uczniach uzdolnionych plastycznie oraz sympatykach sportu. Dzięki szerokiemu spektrum tematycznemu z projektu skorzystało 200 uczniów z czterech szkół podstawowych i dwóch gimnazjów z gm. Rzgów.
 
Podczas gali zaprezentowany zostanie film podsumowujący projekt oraz wystawa prac najlepszych uczestników.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting